Čo mi dala prax v Complete reklame?

17.04.2019

Už od prvého ročníka absolvujem prax v rámci štúdia. Tento tretí ročník som mala možnosť sa dostať do reklamnej agentúry v Žiline a dostala som sa práve do Complete. Bolo pre mňa dôležité, aby som sa dostala do skvelého kolektívu, aby ma prijali v dobrom a hlavne aby som bola prínosom pre firmu. A toto všetko sa mi splnilo. Som v úžasnom kolektíve. Môj prvý dojem bol výborný. Už od prvého dňa, kedy som sem prišla, som sa tešila na každú prax, ktorú mám každé dva týždne. Škoda, že nie je častejšie… :-)

Naša reklamná agentúra je zameraná na PR a marketingové služby, grafický dizajn a výrobu reklamy. Keďže môj odbor je pracovník marketingu, celá moja prax sa týka tohto. Som na pozícii asistentky/office manažéra. Veľmi ma táto práca baví. Chcem v nej aj naďalej pokračovať a po ukončení školy v tomto odbore pracovať. Mojou úlohou je viesť administratívu a dohliadať na chod kancelárií. V škole mám odborné predmety ako marketing, účtovníctvo, ekonomika a administratíva. Veľa krát sa dozviem a hlavne naučím na praxi nové veci z oblasti marketingu. Tieto poznatky často využívam aj v škole. Vtedy si uvedomím, že moja celá prax má význam a vďaka agentúre, v ktorej pracujem, viem toho oveľa viac, ako moji spolužiaci.

S kolektívom som veľmi spokojná. Sú to uspešní, šikovní, cieľavedomí ľudia, ktorí si idú za svojim cieľom, ktorým je splnenie požiadaviek klientov a nastavenie ich marketingu.

V tejto firme sa cítim veľmi dobre. Bude to tým, akí majú k ľuďom prístup. Sú veľmi ohľaduplní, milí, plní energie a nových nápadov. Vždy sa tu teším a prichádzam s úsmevom na tvári.

Po ukončení školy by som chcela isť rozhodne týmto smerom. Ak budem mať príležitosť, ostanem pracovať v Complete reklama. Bola by  to práca mojich snov. Každé ráno by som tu chodila s nadšením a s novými nápadmi pre našu firmu a klientov.

Veľké plus tejto firmy je, že sa oboznámia a vypočujú si Vaše problémy a potreby. Po dôkladnej analýze navrhnú a doporučia Vám riešenie vašich požiadaviek. Po odsúhlasení navrhnú projekt a zrealizujú ho. Klient to má úplne bez starostí. Jednotlivé fázy budú s vami priebežne konzultovať.  Vaša reklama bude originálna, nadčasová a hlavne účinná. Som šťastná, že som toho súčasťou.

Dominika

 

Dominika